HOME

Geachte bezoeker,

Welkom op de officiële website van ADCC Holland.

Via dez e website kunnen deelnemers zich inschrijven voor ADCC toernooien in Nederland. Het eerst volgende ADCC toernooi vindt plaats op 28 september 2013 in Eindhoven, deelnemers uit binnen- en buitenland zullen het wederom tegen elkaar opnemen om te zien wie de beste grappler is. Inmiddels is het niet meer mogelijk om je aan te melden voor dit toernooi.

Ben je geinteresseerd grappling en submission fighting, bezoek ons dan regelmatig.

Met vriendelijke groet,

TEAM ADCC HOLLAND

Officiële uitslagen ADCC 20-04-2014

Official results ADCC Dutch Open Championships 2014 Event: Dutch Open championships 2014 Date: Sunday 20 April 2014 Location: Sporthal Genderbeemd Place: Eindhoven, The Netherlands   +60kg Women 1) Megan van Houtum – Gracie Barra (Champion) 2) Nina Skater – Team Agua 3) Kelly Kiliarciyan – Team Agua -66kg Beginners/men 1) Stijn v/d Meulenhof – Combat …

Lees verder

Officiële uitslagen ADCC 20-04-2014

Official results ADCC Dutch Open Championships 2014

Event: Dutch Open championships 2014

Date: Sunday 20 April 2014

Location: Sporthal Genderbeemd

Place: Eindhoven, The Netherlands

 

+60kg Women

1) Megan van Houtum – Gracie Barra (Champion)

2) Nina Skater – Team Agua

3) Kelly Kiliarciyan – Team Agua

-66kg Beginners/men

1) Stijn v/d Meulenhof – Combat Sports Academy (Champion)

2) Glen Pina – Perfect Hybrid United

3) Ka Assane – Nord Fighting Club

-66kg Advanced/men

1) Roy Remeijsen – Gracie Barra NL (Champion)

2) Say Sisouvannalath – Nord Fighting Club

3) Gilian Jansen – Gracie Barra Eindhoven

-77kg Beginners/men

1) Soufiane Loukili – MKJJ (Champion)

2) Malte Hufenbach – Gracie Barra Hannover

3) Agy Sardari – Gracie Barra Eindhoven

-77kg Advanced/men

1) Gino Silanoe – Gracie Barra Eindhoven (Champion)

2) Wannes de Roover – Icon BJJ Belgie

3) Thijmen Gomperts – Marcos Flexa Jiu Jitsu Academy

-88kg Beginners/men

1) Patrick Frydler – MKJJ (Champion)

2) Michiel Jongerden – Fight Spirit

3) Yanis Senaici – Nord Fighting Club

-88kg Advanced/men

1) Damian Sroga – ICON Delft (Champion)

2) Arnoud Terpstra – UCT

3) Robin de Vries – Tatsujin Dojo Deventer

     Harun Kina – Gracie Barra Eindhoven

-99kg Beginners/men

1) John NIemarkt – UCT Leeuwarden (Champion)

2) Ayoub Zelag – MAN Academy

3) Marcin Prachnio – Tatsujin Dojo Deventer

+99kg Beginners/men

1) Gzim Selmani – Tatsujin Dojo Deventer (Champion)

2) Sebastiaan Herzberg – Gracie Barra Hannover

3) Ymco Brijker – Team Thriving

SCHEDULE DUTCH OPEN 20-04-14

Beste lezer,

Het toernooischema t.b.v. de ADCC Open Nederlandse Kampioenschappen is bekend.

Klik op de afbeelding hieronder:

Mochten er vragen zijn stuur ons dan graag een mail.

Graag tot ziens a.s. zondag 20 april 2014 in Eindhoven.

Met vriendelijke groet,

TEAM ADCC HOLLAND

www.adccholland.com

ADCC DUTCH OPEN 2014

Beste grapplers,

Op zondag 20 april 2014 vinden de ADCC OPEN NEDERLANDSE KAMPIOENSCHAPPEN plaats.

Vanaf nu is het mogelijk om je in te schrijven voor dit toernooi, waar deelnemers uit binnen- en buitenland het wederom tegen elkaar op zullen nemen om te zien wie de beste grappler is.

Beginner: Witte band BJJ of minder dan 2 jaar ervaring met grappling, judo of worstelen.

Gevorderd: Blauwe band BJJ of meer dan jaar ervaring met grappling, judo of worstelen.

Het aanmeldingstermijn voor dit toernooi is verstreken.

Mocht je vragen hebben stuur een mail naar: fight@adccholland.com

Met vriendelijke groet,

TEAM ADCC HOLLAND

ADCC 20-04-2014

Officiële uitslagen ADCC 7-12-2013

Officiële uitslagen Nederlandse kampioenschappen ADCC 2013

Evenement: Nederlandse Kampioenschappen ADCC 2013

Datum: zaterdag 7 december 2013

Locatie: Sportcentrum Sportvision

Plaats: Eindhoven, Nederland

 

+60kg Vrouwen divisie

1) Kelly Kiliarciyan – Team Agua (Nederlands kampioen)

2) Elaine Hanssen – Team Schreiber

3) Paulien Kalff – Dani-se BJJ

-66kg Mannen divisie

1) Shevan Hamid – Tatsujin Dojo Deventer (Nederlands kampioen)

2) Gideon Kemper – Tatsujin Dojo Deventer

3) Mike Verheijden – Top Team Eindhoven

-77kg Mannen divisie

1) Timber Sommerdijk – Tatsujin Dojo Deventer (Nederlands kampioen)

2) Patrick Asscher – Team Agua

3) Nick de Zeeuw – Oosterbaan Gym / Ruthless Fight Company

-88kg Mannen divisie

1) Niels Voskuijl – Team Agua (Nederlands kampioen)

2) Damian Sroga – Icon Delft

3) Robin de Vries – Tatsujin Dojo Deventer

-99kg Mannen divisie

1) Reinier de Ridder – Renzo Gracie Holland (Nederlands kampioen)

2) Simon Hoeksma – Tatsujin Dojo Deventer

3) Miroslaw Medrzechowski – MAA Amsterdam / Tatsujin Dojo A'dam

 

+99kg Mannen divisie

1) Quang Thanh Do (Nederlands kampioen)

2) No competitor

3) No competitor

Flags Widget powered by AB-WebLog.com.

I use true Google 404